מפעלנו נמצא במושב גן הדרום סמוך לאשדוד ואנו נותנים שירות לכל חלקי הארץ. אנו מתמחים בכל עבודות האלומיניום למיניהן.

קיר מסך6

קירות מסך

התמחותינו העיקרית בחברת ה.ו. אלומיניום הינה ייצור והתקנת קירות מסך. קיר מסך הוא שם הניתן למערכת שלמה שבאמצעותה ניתן להפוך פיאה שלמה של מבנה לבוהקת ונוצצת. כלומר, להפוך את כל חזית המבנה לחלונות זכוכית. בניה זו היא סגנון הבניה המודרנית לגורדי שחקים, ומבנים נמוכים הקיימת היום והופכת כל מבנה למרשים, יוקרתי וייחודי. עם השנים הפך סגנון בניה זה לפופולרי ביותר והינו רווחת בעיקר במבנים אורבניים בעיר הגדולה. בשנים האחרונות הפך הסגנון הזה להיות רווח לא רק בבנייני משרדים, אלא גם במבני מגורים, ובבתים פרטיים. חברת ה.ו. היא המובילה ביותר בתחום, עם מפעל עצום ועשרות עובדים שזאת עיקר התמחותם. במפעלנו אנו מייצרים את מסגרות האלומיניום על כל סוגיו וגדליו.

dreamstime_xl_34503966_1

חלונות בבתים פרטיים

מאחר וסגנון בניה זה הפך לפופולרי גם בקרב המגזר הפרטי, הפכה ה.ו. למובילה בתחום בניה והרכבת חלונות זכוכית וקירות מסך גם בבתים פרטיים. עם מאות לקוחות מרוצים, ועשרות קבלנים אשר להם אנו נותנים שרות. בין כל חלונות הזכוכית המעטרים את חזית המבנה, ניתן כמובן לשלב דלתות זכוכית מעוצבות, ושאר מוטיבים עיצוביים כדי להקנות למבנה מראה יוקרתי ומרשים.

ויטרינות זכוכית, חלונות זכוכית, דלתות זכוכית וקירות מסך

דלתות אלומיניום

דלתות האלומיניום הפכו פופולריות מאוד בבניה הדקורטיבית המודרנית. הן בפנים הבית, והן מחוצה לו. מכיוון ואנו מתמחים בכל עבודות האלומיניום, דלתות אלומיניום הפכו כמעט לעיקר עבודתנו. דלתות האלומיניום והזכוכית מקנות מראה יוקרתי ומרשים ביותר ובעקבות כך, בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בביקוש הדלתות, וה.ו. אלומיניום מספקת את שירות התכנון, הייצור וההתקנה שלהן. אצלנו ניתן למצוא את כל סוגי דלתות האלומיניום, ואפילו להזמין דלת אלומיניום ייחודית בשבילך. עם עיצוב ייחודי אשר אתה תבחר, עיצוב מרהיב מבחירה מקטלוג, הזמנת הדלת על פי מידות מיוחדות, ושאר תכונות אחרות על פי בקשה אישית וייחודית משלך.